پاورپوینت درباره آموزه های مدیریت رمز موفقیت

پاورپوینت,آموزه های مدیریت,رمز موفقیت

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره آموزه های مدیریت رمز موفقیت آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 51 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

خلاصه کتاب:

اززمانی که انسان زندگی گروهی رابرای به دست آوردن غذا از راه شکار و نیز تامین مسکن و دفاع در برابر دشمنان آغاز کرد , مسایل سازمان و مدیریت به شکل ابتدایی آن مطرح بوده است. ساختن اهرام ثلاثه عظیم سنگی در مصر، بیانگر برنامه ریزی، سازماندهی و کنترل در حد اعلای کوشش مدیران و فراعنه ی مصر است. تاکید قوانین حمورابی پادشاه بابل , به دفاع از مالکیت خصوصی , امور بازرگانی خانواده و مسایل مربوط به کار و این اصل که مسئولیت قابل تفویض نیست نشانگر توجه به اصل مدیریت است.

سرشناسه :پناهی ,حسن ,۱۳۴۳عنوان ونام پدیدآور : آموزه های مدیریت:رمزموفقیت/مولف حسن پناهیمشخصات نشر : تبریز:احرار , ۱۳۸۶مشخصات ظاهری : ۱۲۰صشابک :۲۰۰۰۰ریال ۸-۰۲۸-۹۷۶-۹۶۴وضعیت فهرست نویسی : فیپاموضوع : مدیریتموضوع : مدیران – اخلاق حرفه ایموضوع : کارمندان – اخلاق حرفه ایرده بندی کنگره : ۷۷ پ ۳ ف / ۳۷ HDرده بندی دیویی : ۴۵/۶۵۸شماره کتابشناسی ملی : ۱۱۳۱۳۱۵