پاورپوینت درباره هدف گذاری و برنامه ریزی در کار و زندگی

پاورپوینت,هدف گذاری در کار,برنامه ریزی در کار و زندگی

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره هدف گذاری و برنامه ریزی در کار و زندگی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 85 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

آينده چيست ؟

آینده مکانی نیست که آنجا میرویم،آینده جایی است که آنرا می سازیم،راههایی که به آینده ختم می شوند یافتنی نیستند،بلکه ساختنی اند بگونه ای که ساختن این راه ها هم آینده و هم سازنده را بکلی دگرگون می کند. آينده از آن كيست ؟از آن كساني است براي لحظه هاي زندگي طرح و برنامه دارنداز آن كساني است انتخاب مي كنند كه كجا باشند، كجا بروند، چگونه بروند و كدام راه را انتخاب كننداز آن كساني است كه تكليف خودشان را با زندگي خودشان تعيين مي كنند موفقيت از آن كيست؟از آن كساني است كه به جاي ايستادن در برابر امواج، بر آن سوار مي شونداز آن كساني است كه با جاي ساختن سد در برابر امواج ، قايقي بر روي آن مي سازنداز آن كساني است كه مي دانند چرا زندگي مي كنند، كجا هستند و به كجا خواهند رفت كاخ آينده شماآجر هاي باورهاي شما بناهاي آينده شما را خواهند ساختاگر اين آجر ها هوشمندانه ، محكم، متناسب، با ثبات و نظم وترتيب چيده شوند زيباترين آينده از آن شما استمحدوديت فقط ساخته ذهن ما است ، ما بيش از محدوديت هاي محيط محدود در باور هاي خودمان هستيم