پاورپوینت درباره ملاحظات دندانپزشکی در بیماران سیستمیک

پاورپوینت,ملاحظات دندانپزشکی,بیماران سیستمیک,بیماران فشارخونی

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درباره ملاحظات دندانپزشکی در بیماران سیستمیک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب پاورپوینت (power point) و قابل ویرایش در 66 اسلاید تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این پاورپوینت و اطمینان از خرید، مطالب چند اسلاید آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

فشار خون

SYMPTOM

سردرد اکسیپیتالنقص بیناییزنگ زدن گوشسوزن سوزن شدن دست و پاهادر موارد پیشرفتههموراژی-اگزودا ته چشم داروهای مورد مصرف در فشار خوندیورتیکها(فوروزماید)بتا بلوکرها (پروپانولول-اتنولول)آلفا بلوکرها(پرازوسین)وازودیلاتورها(هیدرالازین-مینوکسیدیل)nACEI(کاپتوپریل-انالاپریل)SYMPATHOLYTICS(متیل دوپا-کلونیدین)کلسیم کانال بلوکرها(دیلیتیازم-وراپامیل-نیفی دیپین) چرا باید فشار خون گرفته شود؟
اسکرینجلوگیری از ایجاد موقعیتهای اورژانسداشتن مستندات در برابر قانونانجام ملاحظات دربرخورد با بیماران فشارخونی چکار کنیمکاهش استرس و نگرانیتجویز دیازپام 2-5 میلی گرم شب قبل و 2-5 میلی گرم 1ساعت قبلSEDATIONاستنشاقی نیتروس اکساید همراه با اکسیژندوره درمانهای کوتاه مدت در هر جلسهقطع کردن کار در صورت اضطراب شدیدپیشگیری از کاهش فشار خون وضعیتی