تحقیق درباره تكنولوژي آموزشي

تحقیق درباره تکنولوژی آموزشی, تکنولوژی آموزشی, آموزشی

مشخصات فایل مورد نظر در مورد تحقیق درباره تكنولوژي آموزشي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 7 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

علم محض چنانكه مي دانيم عبارت است از مطالعه طبيعت به خاطر نفس آن و تكنولوژي عبارت است از كاربرد علم براي ساختن مصنوعات و تنظيم فعاليت هاي انساني و بهره گيري عملي از يافته هاي علم به منظور بهبود زندگي و ارضاي آمال انساني. مثلاٌ تكنولوژي الكترونيك بمعناي آنست كه از دانشي كه از الكترون ها بدست آورده ايم براي ساختن وسايل انتقال صدا و تصوير (راديو و تلويزيون) با ضبط و پخش مجدد اصوات (دستگاه هاي ضبط صوت). با نگهداري و تجزيه و تحليل اطلاعات (كامپيوتر) و يا بالاخره در كنترل امور صنعتي و تجاري (ساختن وسايل و دستگاه هاي خودكار) عملاٌٍ استفاده كنيم.

تا عصر رنسانس تكنولوژي نفوذ چنداني در آموزش و پرورش نكرده بود در قرون ميانه و قبل از آن آموزش و پرورش تقريباٌ بطور كلي بوسيله گفتار زباني عرضه مي شد. استاد و يا تعلم از روي نسخه دست نوشته مي خواند و شاگرد گفته هاي او را مي نوشت و از بر مي كرد