پاورپوینت شنايي با چگونگي مستند كردن فعاليتهاي آموزشي و آيينامه ارزيابي

پاورپوینت,شنايي,با,چگونگي,مستند,كردن,فعاليتهاي,آموزشي,وآيينامه,ارزيابي,پاورپوینت شنايي با چگونگي مستند كردن فعاليتهاي آموزشي وآيينامه ارزيابي,دانلود پاورپوینت شنايي با چگونگي مستند كردن فعاليتهاي آموزشي وآيينامه ارزيابي ,دانلودپاورپوینت ش

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت شنايي با چگونگي مستند كردن فعاليتهاي آموزشي و آيينامه ارزيابي آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دانلود پاورپوینت با موضوع پاورپوینت شنايي با چگونگي مستند كردن فعاليتهاي آموزشي وآيينامه ارزيابي دارای 40 اسلاید و با فرمت .ppt و قابل ویرایش و آماده برای ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس می باشد.

تعداد اسلاید : 40 اسلاید


فرمت فایل: پاورپوینت .ppt و قابل ویرایش


آماده برای : ارائه ، چاپ ، تحقیق و کنفرانس


قسمتی از متن نمونه:
مقدمه:

از آنجا که فعاليت هاي آموزشي بخش مهمي از رسالت مؤسسات آموزش عالي و قسمت عمده اي از عملکرد اعضاي هيأت علمي را تشکيل مي دهند،

ضروري است كه تلاش و کوشش اساتيد در اين عرصه ثبت ،گسترش و به نحو مناسب ارزيابي و امتياز بندي گردد.

وجود چنين ساز و کاري سبب خلق ارزش‌هاي بديع و آثار مفيدي در حيطه آموزش و عرصه‌هاي آموزش خواهد شد كه جوهره آن ايمان و اخلاص، علم و تجربه، ابتكار و خلاقيت و تلاش صاحبان خرد و انديشمندان و تلاشگران مي باشد.


هدف:
هدف مستند ساختن، ارزيابي وامتياز دهي به آن دسته از فعاليت هاي نوآورانه در آموزش است كه در زمينه آموزش علوم پزشکي انجام مي شود .

نتايج ارزيابي ها و امتيازات حاصل از اين فعاليت ها معمولا بر اساس آيين نامه ها و دستورالعمل هاي مربوطه در مراحل و مقاطع مختلف از جمله

براي كسب 3 امتياز شرطي درماده 1 بند 6-1 آيين نامه ارتقاي اعضاي هيأت علمي مورد استفاده قرار ميگيرد.
دانش پژوهي چيست؟ (scholarship)
اساتيد و يا دانشمندان با استفاده از توان مندي هاي ذهني خود عرصه هاي دانش را به صورت خلاقانه (creative)، آگاهانه (informed)، و منظم (disciplined) به پيش مي برند و يا آن را دچار دگرگوني و تغيير مي نمايد.
ويژگي بارز فعاليت هاي دانش پژوهي، ارائه آن به سايرين است و لازم است که با ديگران در ميان گذاشته شود و توسط آن ها مورد نقد قرار گيرد.
نماد فعاليت هاي دانش پژوهي به طور ويژه توليد محصولي است که به صورت گسترده در اختيار سايرين قرار داده مي شود و مورد نقد و ارزيابي قرار مي گيرد.
دانش پژوهي آموزشي چيست؟
....