پاورپوینت مديريت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری

پاورپوینت مديريت رفتار, مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری,تحقیق مديريت رفتار, مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری,مقاله مديريت رفتار, مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری,پاورپوینت مديريت رفتار,پاورپوینت مدیریت موفقیت ,پاورپوینت مدی

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت مديريت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع مديريت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری،
در قالب ppt و در 45 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
مدیریت رفتار
مهم ترين مهارت يك مدير
مديريت رفتار سازماني در هزاره جديد
افراد سركش
تجربه مديريت
ترس مفيد
تلاش براي تغيير
نتيجه گيري

مدیریت موفیقیت
ده نکته مهم برای موفقیت در مدیــریت
همگام بودن با تکنولوژی
مدیریت اطلاعات
تعادل احساسات
مدیریت ارتباطات بر ارتباطات
توانایی سازگار شدن با محیط
مدیریت منابع
اخلاق خوب
تنــوع
هدایت نه مدیریت
رویای شغلی

مدیریت ارتباط با مشتری
تعریف CRM
اهداف CRM
ویژگیهای کاربردی CRM
مزایای استفاده از سیستم CRM
انواع فناوری CRM
CRM عملیاتی
CRM تحلیلی
CRM تعاملی
مراحل اجرای CRM


قسمتی از متن:
امروزه تأكيد بر مهارت هاي انساني از اولويت هاي ويژه اي برخوردار است. گفته شده است كه در مديريت، توانايي رفتار كردن با مردم بيشتر از هر نوع توانايي ديگر اهميت دارد. به موجب گزارش انجمن آمريكايي مديريت، اكثر قريب به اتفاق 200 نفر از مديراني كه در يك بررسي پرسشي شركت كردند، بر اين رأي توافق داشتند كه مهم ترين مهارت يك مدير، توانايي در سازگاري و رفتار با مردم است. در اين بررسي، مديران اين توانايي را حياتي تر از هوش، قاطعيت، دانش و معلومات، يا مهارت هاي شغلي درجه بندي كردند. پس اگر اين اعتقاد را داشته باشيم كه نقش هر مدير لايق، دورنگر و كاردان، تأمين بهداشت رواني كاركنان در سازمان مي باشد، سخني دور از انتظار نگفته ايم ...


توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع مديريت رفتار، مدیریت موفقیت و مدیریت ارتباط با مشتری می باشد که در حجم 45 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.