پاورپوینت ترميم و مقاوم سازي ساختمان

معماری , ترميم و مقاوم سازي ساختمان, دانلود پاورپوینت ترميم و مقاوم سازي ساختمان, پاورپوینت در مورد ترميم و مقاوم سازي ساختمان, تحقیق ترميم و مقاوم سازي ساختمان, پاورپوینت درباره ترميم و مقاوم سازي ساختمان, پاورپوینت راجع به ترميم و مقاوم سازي ساختما,,,

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت ترميم و مقاوم سازي ساختمان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع ترميم و مقاوم سازي ساختمان،
با فرمت ppt و در 34 اسلاید قابل ویرایش

بخشی از پاورپوینت :
مقاوم سازي ساختمان هاي فلزي موجود با کاهش مقطع بال
چکيده :
قبل از زلزله نر تريج ، تصوير بر اين بود که سازه هاي داراي قاب خمشي فولادي داراي رفتار مناسبي در هنگام وقوع زلزله مي باشند ، اما پس از وقوع زلزله نر تريج بر اثر تحقيقات ، مشخص شد که بيشتر اتصالات بعلت ترک خوردگي جوش بدون داشتن شکل پذيري مناسب دچار شکست صلب شده بود . براي جلوگيري از ترک خوردگي جوش و در نتيجه شکس ترد اتصال ، مي توان از دو روش عمده بهره جست . يکي تقويت اتصال ر ناحيه اتصال تير به ستون مي باشد . مشکل عمده اين روش ازايش لنگر وارده به ستون است . ر.ش دوم ، تضعيف تير در ناحيه نزديک اتصال مي باشد . در اين روش ميزان کاهش مقطع به حدي است که باعث انتقال مفصل پلاستيک از بر ستون به داخل تير مي شود . اين بدان علت است که بال پاييني معمولا در دسترس بوده و در داخل دال بتني قرار ندارد . در اين مقاله با استفاده از نرم ازار ANSYS به بررسي اين مدلها پرداخته شده است .
کليد واژ ه ها : اتصال RBS ، اتصال SMF ، مفصل پلاستيک ، منحني هيسترسيس ، چشمه اتصال ...