پاورپوینت روانشناسی رشد (از لقاح تا کودکی) تالیف : لورا برک فصل 3 :رشد پیش از تولد،تولد،و نوزاد

روانشناسی , علوم تربیتی , روان شناسی رشد, دانلود پاورپوینت روان شناسی رشد, پاورپوینت در مورد روان شناسی رشد, تحقیق روان شناسی رشد, پاورپوینت درباره روان شناسی رشد, پاورپوینت راجع به روان شناسی رشد, پاورپوینت آماده روان شناسی رشد, تحقیق در مورد روان ش,,,

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت روانشناسی رشد (از لقاح تا کودکی) تالیف : لورا برک فصل 3 :رشد پیش از تولد،تولد،و نوزاد آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود پاورپوینت با موضوع روان شناسی رشد،
با فرمت ppt و در 27 اسلاید قابل ویرایش،

بخشی از پاورپوینت :
بچه های زودرس و کم وزن به هنگام تولد
بچه هایی که ٣ هفته یا بیشتر،قبل از پایان 38هفته کامل حاملگی متولد می شوند یا وزن آنها کمتر از 2500گرم است،زودرس نامیده می شوند.
تحقیقات زیادی نشان می دهند که بچه های زودرس در معرض مشکلات متعددی قرار دارند.وزن هنگام تولدبهترین پیش بین برای بقا و رشد سالم بچه است . بسیاری از نوزادانی که وزن آنها از 1500 گرم کمتر است دچار مشکلاتی می شوند که بر آنها غلبه نمی کنند ،این تأثیر در صورتی که وزن هنگام تولد کمتر باشد نیرومندتر است.
تقریباً از هر ۱۳بچه آمریکایی یک نفر و از هر ۱۸ بچه کانادایی ۱نفر کم وزن به دنیا می آیند.
در فصل دو اشاره کردیم که زودرسی در بین دو قلوها شایع است . به طور متوسط ، دوقلوها تقریباً سه هفته زودتر متولد می شوند و چون فضای داخل رحم محدود است دو قلوها بعد از بیستمین هفته حاملگی وزن کمتری از بچه های تکی کسب می کنند.