دولتهای الکترونیک و نانوتکنولوژی

دولتهای الکترونیک و نانوتکنولوژی,مدلهای دولت الکترونیک,مدل دولت الکترونیک,شبکه اطلاع رسانی ,شبکه های اطلاع رسانی,خرید خدمات,ارائه فرم خدمات,مشتریان بر خط,انقلابی جدید در صنعت و تكنولوژی

مشخصات فایل مورد نظر در مورد دولتهای الکترونیک و نانوتکنولوژی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.


دولت الكترونیك یكی از پدیده های مهم حاصل از به كارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات است كه پیاده سازی آن تحولی بس عمیق در نحوه زندگی، اداره و رهبری كشورها داشته و تركیبی از فناوری اطلاعات و شبكه اطلاع رسانی وب است كه هدف آن، ارائه مستقیم خدمات به شهروندان، كاركنان دولت، بخشهای تجاری و سایر بخشهای دولت است.

این مقاله كه با هدف شناخت و بررسی مدلهای پیاده سازی دولت الكترونیك نگاشته شده به تشریح و معرفی عمده ترین مدلهای استقرار دولت الكترونیك می پردازد و در آن مدلهایی همچون مدل سازمان ملل، مدل لاینه - لی موردبحث و بررسی قرار می گیرند. این مدلها اگرچه ازنظر تعداد مراحل استقرار با یكدیگر متفاوت به نظر می رسند ولی ماهیتاً وجوه مشتركی نیز دارند كه باعث گردیده تا همگی آنها در پیاده سازی دولت الكترونیك موردتوجه قرار گیرند.


مدلهای دولت الکترونیک
مدل دولت الکترونیک
شبکه اطلاع رسانی
شبکه های اطلاع رسانی
خرید خدمات
ارائه فرم خدمات
مشتریان بر خط
انقلابی جدید در صنعت و تكنولوژی