پروپوزال تاثیر تحولات جامعه سوریه و جابجایی در ارکان قدرت بر دگرگونی در ژئوپلیتیک شیعه و تاثیر بر منافع ملی ایران

پروپوزال بحران سوریه,پروپوزال در مورد سوریه,نقش ایران در بحران سوریه,جابجایی قدرت در سوریه,پروپوزال ژئوپلیتیک شیعه,پروپوزال در مورد تحولات سوریه,تاثیر تحولات سوریه بر منافع ایران,تاثیر جابجایی قدرت در سوریه بر ژئوپلیتیک شیعه,تاثیر جابجایی قدرت در سوریه بر منافع ملی ایران

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پروپوزال تاثیر تحولات جامعه سوریه و جابجایی در ارکان قدرت بر دگرگونی در ژئوپلیتیک شیعه و تاثیر بر منافع ملی ایران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

هدف از این می باشد


مشخصات فایل
تعداد صفحات50حجم119/286 کیلوبایت فرمت فایل اصلیdocx
توضیحات کامل

از آنجائیکه سوریه یکی از مهمترین شرکای استراتژیک ایران بویژه در منطقه ژئوپلیتیک شیعه است، شایسته آن است که امکانات، چالش‏ها و سناریوی مرتبط با تحولات جاری، عمیقاً مورد تامل و ژرف اندیشی قرار گیرد. این پژوهش در پی آن است که تجزیه و تحلیل و درک جدیدی از دوران گذار نظام بين‏الملل، از نظم کهن به نظم نوین بر بستر پدیده جهانی‏سازي و عصر فناوری ارتباطات و اطلاعات، و آثار آن بر تحولات خاورمیانه و بطور مشخص کشور سوریه و بازتاب آن بر موقعیت ژئوپلیتیک شیعه و منافع ملی ایران به دست دهد.


این پژوهش از منظر و نوع هدف، کاربردی است. از اینرو با تحلیل تاریخی و توصیفی و بررسی روابط علی بر بستر فرآیند تاریخی از یک سو و تحولات جاری منطقه خاورمیانه در تواصل، تواتر و توالی با چالش های استقرار نظم نوین بین الملل در پی آن است تا تصویر روشنی برای سیاستگذاران و سیاستمداران در عرصه سیاست خارجی کشور فراهم نماید تا با اتخاذ رویکرد واقع گرایانه در حفظ و تقویت منافع ملی کشور تلاش کنند.


فهرست مطالب


فصل اول :کلیات طرح 1
مقدمه 2
1-بيان مسئله 3
2-اهداف تحقيق 9
3-اهميت موضوع تحقيق و انگيزه انتخاب آن 9
4-سوالات و فرضيه هاي تحقيق 9
5-مدل تحقيق (سازماندهي پژوهش) 10
6-متغيرها و واژه هاي كليدي 11
7-روش تحقيق 20
8-قلمرو تحقيق 21
9-جامعه و حجم نمونه 21
10-محدوديت ها و مشكلات تحقيق 21

روش شناسائی تحقیق 62
مقدمه 63
1-روش تحقيق 63
2-جامعه آماري 63
3-حجم نمونه و روش اندازه گيري 63
4-ابزار جمع آوري اطلاعات 63
5-روش تجزيه و تحليل داده ها 63

منابع و مآخذ"