پاورپوینت تقسیم بندی و معماری موتورهای جست و جو

دانلود پاورپوینت موتورهای جست و جو,پاورپوینت موتورهای جست و جو گر,پاورپوینت انواع موتورهای جست و جو,پاورپوینت عملکرد موتورهای جست و جو,پاورپوینت بهترین موتورهای جست و جو

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت تقسیم بندی و معماری موتورهای جست و جو آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

پاورپوینت موتورهای جست و جو


مشخصات فایل
تعداد صفحات17حجم195/539 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت موتورهای جست و جو جهت رشته IT در قالب 17 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

مقاله حاضر كنكاش درباره موتورهای جستجو گر اينترنت است. موتورهای جستجو طبقه بندی و دسترسی به اطلاعات را ساده می‌سازند. اينترنت خصوصا وب منبع عظيمی ‌از اطلاعات است كه روز به روز بر حجم آن افزوده شود. در حال حاضر ميليونها صفحه كه اطلاعات فراواني از موضوعات مختلف را در بر دارند بر روی سرويس دهنده های مختلف جا خوش كرده اند و اين در حالی است كه هر روز نيز بر حجم اين اطلاعات افزوده می‌شود.


جنبه مثبت وب اين است كه اطلاعات فراوانی را در موضوعاتي بسيار گسترده; ارايه می‌دهد اما جنبه منفی آن اين است كه اگر كاربری دنبال موضوعی خاص باشد; كدام صفحه را بخواند؟ از ميان ميليونها صفحه موجود; كدام صفحه و يا صفحات نياز او را برآورده می كند؟ در چنين مواقعی كاربران سراغ موتورهاي جستجوگر می‌روند. آمارهاي رسمی ‌نشان مي‌دهد كه افراد بسياری سفر در دنيای وب را با موتورهاي جستجو گر آغاز می كنند. موتور جستجو گر سايتی است كه با گرفتن عبارتی مختصر; كاربر را با ليستی از سايتها روبه رو می كند كه به موضوع مورد علاقه او مرتبط است. موتور جستجو گر سايتی است كه برای كمك به كاربران در يافتن اطلاعات موجود در ساير سايتها طراحي شده است.


فهرست مطالب
اهداف آموزشی
مفهوم موتورهای جستجو
تقسیم بندی
معماری کلی"