پاورپوینت مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن مسلح مقاومت بالا توسط ورق های FRP

پاورپوینت مقاوم سازی خمشی,پاورپوینت تیرهای بتن,پاورپوینت ورق های FRP,پاورپوینت مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن,پاورپوینت درمورد ورق های FRP

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت مقاوم سازی خمشی تیرهای بتن مسلح مقاومت بالا توسط ورق های FRP آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات20حجم297/342 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته عمران در قالب 20 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


در اين تحقيق آزمايشگاهي اثر ورقهاي FRP در مقاوم سازي خمشي تيرهاي بتن مسلح حاوي بتن با مقاومت بالا مورد بررسي قرار گرفته است . ورق های FRP به سبب نسبت مقاومت به وزن بالا ، مقاومت در برابر خوردگی و مواد شیمیایی ، مقاومت در برابر خستگی ناشی از بارگذاریو همچنین نصب سریع در چند سال اخیر جهت امر بهسازی و ترمیم سازه ها خصوصا سازه های بتنی به دشت مورد توجه قرار گرفته اند . لایه های FRP با وزنی معادل 20% وزن فولاد غالبا مقاومتی در حدود 2 تا 10 برابر فولاد از خود نشان می دهند که وجود این خاصیت سبب استفاده گسترده از الیاف فوق در صنایع گوناگون گردیده است . سالهای زیادی است که از الیاف FRP در صنایع هوا فضا استفاده می گردد اما در گذشته بهای نسبتا سنگین این الیاف سبب گردیده بود که استفاده از آنها در صنعت ساختمان ناچیز و محدود باشد لیکن امروزه به دلیل گسترش تولید این مواد و به طبع آن کاهش بهای آنها و همچنین به سبب برتری های خاص این الیاف ، میت وان توجیه ماسب اقتصادی برای استفاده از آنها ارائه نمود .


فهرست مطالب
معرفی
بررسي کامل تيرهاي بتني مقاوم سازي
افزايش اثر مقاوم سازي و تاخير در جداشدگي FRP
نمونه هاي مقاوم سازي شده در اين تحقيق
براي بررسي سختي و تغيير مکان تيرهاي مقاوم سازي شده نسبت به نمونه هاي کنترل
مصالح شکل پذير
استفاده از FRP در مقاوم سازي خمشي تيرهاي بتني


"