پاورپوینت پورتفولیوی کسب و کار

پاورپوینت پورتفولیوی چیست؟,پاورپوینت پورتفولیوی معماری,پاورپوینت پورتفولیوی محصول,پاورپوینت پورتفولیوی سرمایه گذاری,پاورپوینت پورتفولیوی پروژه

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت پورتفولیوی کسب و کار آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات29حجم1099/487 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته اقتصادی در قالب 29 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

پورتفوليو مجموعه اي از پروژه ها، طرح ها و يا ساير کارهايي است که به منظور تسهيل مديريت مؤثر آنها و برآورد اهداف استراتژيک کسب و کار در کنار يکديگر قرار گرفته اند. پروژه ها يا طرح هاي پورتفوليو لزوماً وابسته به هم نيستند و اين الزام وجود ندارد که به طور مستقيم با يکديگر مرتبط باشند. اجزاي پورتفوليو(يا همان پروژه ها و طرح هاي پورتفوليو) کميت پذير هستند،

بنابراين آنها مي توانند اندازه گيري، رتبه بندي و اولويت بندي شوند. پورتفوليو در داخل سازمان وجود دارد و شامل مجموعه اجزاي جاري، برنامه ريزي شده و ابتکارات براي آينده است (ابتکارات، پيشنهاداتي براي انجام پروژه ها و يا طرح ها در آينده هستند). بنابراين، پورتفوليو نظير پروژه ها يا طرح ها موقتي نيست.

سازمان ممکن است بيش از يک پورتفوليو داشته باشد که هر يک مختص به يک نوع کسب و کار منحصر به فرد يا هدف باشد. ابتکارات پيشنهادي زماني که شناسايي، انتخاب و يا تأييد مي گردند، تبديل به بخشي از پورتفوليو مي شوند.


عنوان:
● پورتفولیو
● تحلیل پورتفولیوی کسب وکار چیست ؟
● چرا از تحلیل پورتفولیوی کسب وکار استفاده می شود؟
● برخی از ابزارهای رایج تحلیل پورتفولیوی کسب وکار
● مزایای برنامه ریزی پورتفولیوی کسب وکار
● متد SCHENDEL W.HOFER –
● گام های متد HOFER – SCHENDEL
● گام های تحلیل پورتفولیوی کسب وکار
● موقعیت رقابتی نسبی
● دسترسی به وضعیت مالی کوتاه مدت کسب وکار
● نمونه هایی از فاکتورهای موفقیت در متد Hofer – Schendel
● تکامل بازار
● علل تغییرات بازار
● مزایای متد HOFER


"