پاورپوينت مدیریت رفتار ، موفقیت و ارتباط

پاورپوينت مدیریت رفتار,پاورپوينت موفقیت و ارتباط,پاورپوينت در مورد موفقیت و ارتباط,پاورپوينت در مورد مدیریت رفتار,پاورپوينت در باره مدیریت رفتار,پاورپوينت در باره موفقیت و ارتباط

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوينت مدیریت رفتار ، موفقیت و ارتباط آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات45حجم316/266 کیلوبایت فرمت فایل اصلیppt
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مديريت قالب 45 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


امروزه تأكيد بر مهارت هاي انساني از اولويت‌هاي ويژه‌اي برخوردار است. گفته شده است كه در مديريت ، توانايي رفتار كردن با مردم بيشتر از هر نوع توانايي ديگر اهميت دارد. به موجب گزارش انجمن آمريكايي مديريت ، اكثر قريب به اتفاق 200 نفر از مديراني كه در يك بررسي پرسشي شركت كردند، بر اين رأي توافق داشتند كه مهمترين مهارت يك مدير ، توانايي در سازگاري و رفتار با مردم است.

در اين بررسي ، مديران اين توانايي را حياتي تر از هوش، قاطعيت، دانش و معلومات، يا مهارت هاي شغلي درجه بندي كردند. پس اگر اين اعتقاد را داشته باشيم كه نقش هر مدير لايق، دورنگر و كاردان، تأمين بهداشت رواني كاركنان در سازمان مي ‌باشد، سخني دور از انتظار نگفته‌ايم .


‌در هزاره‌ جديد، مديريت‌ رفتار سازماني، بايد اصول‌ موثر در هزاره‌ قديم‌ را به‌كارگيرد. نويسندگان‌ اين‌ مقاله، پس‌ از بررسي‌ رفتار سازماني‌ و متون‌ مديريت‌ براساس‌ واقعيت‌هايي‌ كه‌ در طول‌ بيش‌ از 25 سال‌ تجربه‌ عملي‌ و دانشگاهي‌ به‌دست‌ آمده‌ است، اين‌ اصول‌ را در هفت‌ اصل‌ اساسي‌ تدوين‌ كرده‌اند، كه‌ براي‌ هزاره‌ جديد مناسبند.

فهرست مطالب
مدیریت رفتار
مديريت‌ رفتارسازماني‌ در هزاره‌ جديد
افراد سركش‌
تجربه‌ مديريت‌
ترس‌ مفيد
قانون‌ طلايي‌
تلاش‌ براي‌ تغيير
نتيجه‌گيري‌
همگــام بودن با تکنولــوژی
مدیـــریت اطلاعات
تعــادل احساســات
مدیــریت ارتباطات بــر ارتباطات
توانایـــی سازگــار شدن با محیط
مدیـــریت منابع
اخلاق خـــوب
اهداف CRM
ویژگی‌های کاربردی CRM
مزایای استفاده از سیستم CRM
انواع فناوری CRM
CRM تعاملی
مراحل اجرای CRM


"