پاورپوینت آموزش تدریس درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم - از رحلت پیامبر تا قیام کربلا ( نینوا )

پاورپوینت فصل 10 مطالعات اجتماعی هشتم,دانلود پاورپوینت مطالعات اجتماعی هشتم فصل 10,پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا ( نینوا ) مطالعات اجتماعی هشتم,پاورپوینت فصل 10 مطالعات اجتماعی هشتم متوسطه,پاورپوینت فصل 10 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم,پاورپوینت از رحلت پیامبر تا قیام کربلا ( نینوا ) کلاس هشتم,پاورپوینت مطالعات اجتماعی هشتم درس از رحلت پیامبر تا قیام کربلا ( نینوا ),پاورپوینت تدریس درس از رحلت پیامبر تا قیام کربلا ( نینوا ) مطالعات اجتماعی هشتم

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت آموزش تدریس درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم - از رحلت پیامبر تا قیام کربلا ( نینوا ) آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات82حجم20346/90 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 82 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


حضرت محمد(ص) در 28 صفر سال 11 هجری در مدینه وفات یافت و در همان شهر به خاک سپرده شد. از رحلت رسول خدا تا شهادت امام حسین در سال 61هجری، رویدادهای سرنوشت سازی رخ داد.

این پاورپوینت به طرح درس و تدریس تصویری درس 10 مطالعات اجتماعی هشتم - از رحلت پیامبر تا قیام کربلا ( نینوا ) به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 82 اسلاید می پردازد. شما والدین محترم و معلمین عزیز می توانید برای آموزش هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاوپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده ، استفاده کنید.


"