پاورپوینت آموزش تدریس درس  24-17 مطالعات اجتماعی هشتم - آب و هوای جهان و ایران

پاورپوینت فصل 24-17 مطالعات اجتماعی هشتم,دانلود پاورپوینت مطالعات اجتماعی هشتم فصل 24-17,پاورپوینت آب و هوای جهان و ایران مطالعات اجتماعی هشتم,پاورپوینت فصل 24-17 مطالعات اجتماعی هشتم متوسطه,پاورپوینت فصل 24-17 مطالعات اجتماعی کلاس هشتم,پاورپوینت آب و هوای جهان و ایران کلاس هشتم,پاورپوینت مطالعات اجتماعی هشتم درس آب و هوای جهان و ایران,پاورپوینت تدریس درس آب و هوای جهان و ایران مطالعات اجتماعی هشتم

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت آموزش تدریس درس  24-17 مطالعات اجتماعی هشتم - آب و هوای جهان و ایران آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات46حجم4506/218 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود پاورپوینت آموزش تدریس درس 24-17 مطالعات اجتماعی هشتم - آب و هوای جهان و ایران به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 46 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


اقلیم به شرایط آب و هوایی یک منطقهٔ جغرافیایی نظیر دما، رطوبت، فشار اتمسفر، باد، بارش و سایر مشخصه‌های هواشناسی در مدت زمانی نسبتاً طولانی نسبت داده می‌شود. در هواشناسی معمولاً شرایط حال حاضر آب و هوا مورد بررسی قرار می‌گیرد در حالی که در اقلیم‌شناسی مشخصه‌های درازمدت آب و هوا مورد توجه‌است.


این پاورپوینت به طرح درس و تدریس تصویری درس 24-17 مطالعات اجتماعی هشتم - آب و هوای جهان و ایران به دانش آموزان کلاس هشتم متوسطه اول در قالب 46 اسلاید می پردازد. شما والدین محترم و معلمین عزیز می توانید برای آموزش هر چه سریع تر و البته کاربردی از این پاوپوینت که در سایت فایلینا گذاشته شده ، استفاده کنید.


"