پاورپوینت درس سیستم های معین تصمیم گیری و خبره فصول نهم و دهم و دوازدهم با عنوان آشنایی با  کاربردهای سیستم های خبره و فرآیند توسعه یک سیستم خبره

پاورپوینت سیستم های خبره,پاورپوینت درس سیستم های خبره,پاورپوینت در مورد سیستم های خبره

مشخصات فایل مورد نظر در مورد پاورپوینت درس سیستم های معین تصمیم گیری و خبره فصول نهم و دهم و دوازدهم با عنوان آشنایی با  کاربردهای سیستم های خبره و فرآیند توسعه یک سیستم خبره آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات37حجم1144/1010 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل

دانلود پاورپوینت درس سیستم های معین تصمیم گیری و خبره فصول نهم و دهم و دوازدهم با عنوان آشنایی با کاربردهای سیستم های خبره و فرآیند توسعه یک سیستم خبره جهت رشته فناوری اطلاعات در قالب 37 اسلاید و با فرمت pptx به صورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش

در این بخش پس از بیان کاربردها و آینده سیستم های خبره به طراحي سيستم‌هاي خبره با استفاده از پوسته‌هاي مبتني بر قانون و سپس کار با نرم افزار VP-Expert می پردازیم.

بدبيني زيادي نسبت به سيستم‌هاي خبره در دهه 1980 مطرح بود. از جمله دلايل اين امر ادعاهاي اغراق‌آميز درباره هوش مصنوعي و سيستم خبره بود. بنابراين، بسياري از مردم انتظار تحويل سيستم‌هاي قدرتمند را داشتند، وقتي كه اين سيستم‌ها تحويل داده مي‌شد و انتظارات برآورده نمي‌شد عدم تمايل و بدبيني را به همراه داشت.

فهرست مطالب
هدف هاي کلي مهارت: آشنایی با کاربردهای سیستم های خبره و فرآیند توسعه یک سیستم خبره
عنوان زيرمهارت 1 ( کاربردهای فعلی و آتی سیستم های خبره)
عنوان زيرمهارت 2 (مراحل طراحی یک سیستم خبره)
عنوان زيرمهارت 3 (ساختار برنامه در VP-EXPERT)
عنوان زيرمهارت 4 (عدم قطعیت در VP-EXPERT)
عنوان زيرمهارت 5 (آستانه درستی در VP-EXPERT)
عنوان زيرمهارت 6 (توسعه واسط کاربر)
واژگان کليدي مهارت (فاکتور قطعیت، آستانه درستی)
آزمون چند گزينه اي مهارت
آزمون تشريحي مهارت
پيوست ها
کتابنامه


"